Thinker&Talker 2011

16 Mart 2011 tarihinde İstanbul’da Marmara Üniversitesi’nde Geleceğe Değer etkinliğimizi gerçekleştirmiştik. İlk oturumda yine sahnedeydim ve güzel bir etkinliği tamamladık. Ardından Marmara Community’den Berivan ile çıkışta tanıştık. Kendisi oturumun sonuna yetişebildiğini ve hoşuna gittiğini belirtti. Beraberin de 2011 Thinker&Talker organizasyonunda olup olamayacağımı sordu. Memnuniyetle kabul ettim. Thinker&Talker’ı daha önceden de biliyordum üstelik.

Neymiş bu Thinker&Talker ?

2011 Thinker&Talker 7 Mayıs 2011’de Gebze tarafında Yapı Kredi’nin Bankacılık Akademi’sinde yapıldı. Çok keyifli bir etkinlikti. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen üniversite öğrencileri ile keyif dolu ve bilgi yoğun bir 2 saat geçirdik. 

Ben şahsen çok memnun kaldım. Organizasyon, ilgi-alaka ve dikkatleri çok iyiydi. Bankacılık Akademisi’de lokasyon olarak çok başarılı bir tercihmiş. Hakikaten güzel bir etkinliğe imza atmıştı ekip. Buradan kutlamak isterim onları.

Değişen dünya ve trendler, bireyin değişimi, kişilik-karakter ve kişilik özellikleri gibi bir dizi unsurdan bahsettim onlara. Keyif aldıkları ve sonrasında da iletişimi sürdürdüğümüz güzel bir diyalog gelişti. 2012’de de görüşürüz umarım.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s